Állásajánlat megosztása

Utasbiztonsági koordinátor diák

Dátum: 2022.06.26.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: budapestai

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. A Bud Security Kft. a Budapest Airport leányvállalataként elsősorban biztonsági feladatokat lát el, hozzájárulva a légiközlekedés zavartalan működéséhez.
Ha nálunk dolgozol, aktív részese és működtetője lehetsz a repülőtér világának egy sokszínű és izgalmas csapat részeként, és egy hosszú távú, változatos pozícióban életre szóló tapasztalatot szerezhetsz!

Hirdetés azonosító: 1564

Gyűjtesz a nyaralásra vagy álmaid megvalósítására? Vagy csak szívesen kipróbálnád magad a reptér izgalmas, mozgalmas világában? Jelentkezz Utasbiztonsági koordinátor diákmunkára és láss bele a repülőtér működésébe!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A sorban álló utasok koordinálása, gyermekek, várandós nők, mozgáskorlátozottak és az arra rászorulók utasbiztonsági ellenőrzésének soron kívüli biztosítása.
  • Az esetlegesen elhúzódó utasbiztonsági ellenőrzés által okozott kényelmetlenségek enyhítése (pl.: ásványvíz kiosztása, stb.)
  • A személy és kézipoggyász átvizsgálás előkészítése az utasbiztonsági ellenőrzésre, illetve az utasok tájékoztatása az utasbiztonsági ellenőrzés menetéről.
  • Az utasok által használt műanyag ládák összegyűjtése a torlódások megakadályozásának céljából, ládatartó kocsik mozgatása
  • Az utas visszaáramlás megakadályozása.
  • Fast-track csatornára jogosultak megfelelő kezelése.

Munkaszerződésed diákszövetkezeti partnerünkkel fogod megkötni.

Ezt várjuk tőled:

  • Havi minimum 20 óra vállalása a területtel egyeztetett időbeosztás szerint
  • középfokú végzettség
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • elsősorban angol nyelv ismerete (egyéb európai nyelvtudásnak nagyon örülünk)
  • a munkakör ellátásához szükséges sikeres szakmai vizsga (ezt mi biztosítjuk számodra)
  • önállóan illetve csapatban is felelős munkavégzés
  • szabálykövetés, precizitás, ügyfélközpontú attitűd

Amit mi nyújtunk:

  • Aktív angol-nyelv használat a munka során
  • br. 1500 Ft/óra órabér
  • 4 napos szakmai képzés
  • Reggel 6:00 óra előtti munkakezdés és este 22:00 óra utáni befejezés esetén ingyenes taxis be,-és hazaszállítás
  • Összetartó csapat, ahol diákként is teljes értékű tagnak számítasz

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk Kőbánya-Kispestről (a metrófelújítás ideje alatt a Nagyvárad térről) induló 200E busszal. Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Kora reggeli munkakezdés vagy késő esti befejezés esetén taxis beszállítással segítjük a be- és hazajutást a budapesti, ecseri, gyáli, vecsési vagy üllői kollégáinknak.