Szenior indirekt stratégiai beszerző

Dátum: 2024. ápr. 24.

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 3298

Szeretnél egy egyedülálló cégnél, komplex beszerzési projektekért felelni? Szívesen dolgoznál különleges környezetben, akár olyan beszerzéseken, amelyek csak egy repülőtéren fordulnak elő? A Budapest Airport beszerzési osztályán most lehetőséged van rá, hogy elejétől a végéig menedzseld a rád bízott komplex beszerzési eljárásokat, egy olyan helyen ahol eközben több mint 14 millió utas fordul meg egy évben!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Komplex és kritikus beszerzési projektek end-to-end menedzselése, beleértve a tárgyalásokat, elektronikus liciteket és szerződéskötéseket, a meghatározott kategóriákon belül (marketing, Hr, kommunikáció, terminál üzemeltetés, IT)
  • Beszállítók és szerződések proaktív kezelése és fejlesztése, részvétel a beszállítók előminősítésében és értékelésében
  • Aktív kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal és folyamatos piackutatás a beszállítói bázis bővítésének és fejlesztésének érdekében
  • Részvétel az éves beszerzési terv kidolgozásában és megvalósításában, a Rád bízott szerződések nyomonkövetése

Ezekért leszel felelős:

  • Stratégiai döntést előkészítő anyagok készítése, amelyek szorosan kapcsolódnak a vállalati célokhoz
  • Kialakítani és végrehajtani a Rád bízott igényekhez kapcsolódó leghatékonyabb beszerzési stratégiát, figyelembe véve az iparági trendeket és a hosszú távú célokat
  • Közép-, és felsővezetéssel történő együttműködés
  • Felelős vagy a Rád bízott kritikus beszerzési projekt teljes körű irányításáért, beleértve a költségvetési és határidőbeli elvárásokat, kapcsolattartás a projekt résztvevőivel és rendszeres informálás az aktuális státuszról
  • Részvétel a középtávú (1-3 éves) stratégia tervezésében
  • Vezetni a kritikus beszállítói tárgyalásokat, beleértve az ártárgyalást, szerződési feltételeket és együttműködést érintő egyeztetéseket
  • Általad vezetett beszerzési projekt eredménye képpen létrejövő szerződések ellenőrzése és jóváhagyása, hozzá tartozó megrendelések aláírása

  • Minimum 4 éves releváns beszerzői tapasztalat - marketing, HR, kommunikáció és (terminál) üzemeltetési igények beszerzésében szerzett tapasztalat előny
  • End-to-end beszerzési folyamat magabiztos kezelése – releváns tapasztalat komplex beszerzési eljárások lebonyolításában, elektronikus aukciós rendszer használatával
  • Kimagasló szervezési és problémamegoldó készség
  • Stratégiai gondolkodásmód és elemzőkészség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság
  • Középfokú angol nyelvtudás (az előszűrő telefonos beszélgetés része lesz egy rövid angol nyelvű beszélgetés)
  • Felsőfokú végzettség
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • SAP Ariba rendszer ismerete és magabiztos használata előny

Ez vár rád nálunk:

  • Éves bónusz
  • Karácsonyi jutalom
  • Heti 2 nap home office lehetőség (laptop és céges telefon biztosítva)
  • Munkába járási támogatás (bérlet vagy Budapesten kívüli munkába járás költségtérítése)
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Karrier lehetőség
  • Szakmai képzések, részvételi lehetőség konferenciákon
  • Ingyenes gépjármű parkolási lehetőség a munkavégzésedhez
  • Átfogó onboarding program a betanulásodhoz
  • Számos csapatépítő program
  • Változatos céges programok (runway run, grill party, majális, karácsonyi buli, sportesemények, stb.)
  • Ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtér és a saját party terminálunkban is)
  • Egyedi munkakörnyezetben dolgozhatsz, az egyes futópályára néző kilátással

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!