Repülőtéri rendszerek specialista

Dátum: 2024. ápr. 21.

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 3291

A Budapest Airport Zrt. Műszaki központja Repülőtéri rendszerek specialista munkakörbe várja jövendő kollégáját. Egy összetartó csapat részeként, különleges környezetben végezhető, izgalmas terepmunka vár rád, ha hozzánk jelentkezel!

Milyen feladatok várnak rád:

  • Elsődleges feladat a repülőtéri utashidak és kapcsolódó berendezéseinek (pl. Bevezető rendszerek és 400 Hz berendezések) üzemeltetése, karbantartások- és javítások elvégzése, dokumentálása
  • Üzemzavar esetén a meghibásodás felmérése, lehetőség szerinti elhárítása vagy illetékes szakcsoport értesítése
  • Munkafolyamatok dokumentálása SAP rendszerben.
  • Szerződéses partnerek munkavégzésével kapcsolatban a szakszerű és szabályszerű teljesítés ellenőrzése, eltérések és/vagy szükség esetén a csoportvezető értesítése.
  • Alkalmanként projekt munkában való részvétel
  • A repülésbiztonságra, munkabiztonságra, tűz- és környezetvédelemre, valamint a csoportra vonatkozó speciális szabályok betartása és betartatása. Ha szükséges, a szabályok végrehajtását veszélyeztető tevékenység, vagy állapot megszüntetése.

  • Középfokú  elektroműszerész, elektronikai műszerész végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Megbízható, együttműködő személyiség
  • MS Office ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

 Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbiak valamelyikével:

  • PLC ismeret
  • Emelőgép kezelői jogosítvány

Ez vár rád nálunk:

  • Negyedéves egyéni teljesítménybónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Magán élet,-és balesetbiztosítás
  • 8 órás H-P munkarend
  • Segítőkész légkör, ahol hamar otthonosan érezheted magadat
  • Fejlődési lehetőség az üzemeltetésben egy különleges iparágban
  • Egyedülálló, mindig megújuló speciális rendszerek és berendezése

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!