Állásajánlat megosztása

Repülőtéri poggyászraktár koordinátor

Dátum: 2022.08.06.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: budapestai

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. A Bud Security Kft. a Budapest Airport leányvállalataként elsősorban biztonsági feladatokat lát el, hozzájárulva a légiközlekedés zavartalan működéséhez.
Ha nálunk dolgozol, aktív részese és működtetője lehetsz a repülőtér világának egy sokszínű és izgalmas csapat részeként, és egy hosszú távú, változatos pozícióban életre szóló tapasztalatot szerezhetsz!

Hirdetés azonosító: 2285

Szívesen szerveznél raktári munkát és tanítanál be új kollégákat? Fontos, hogy bejelentett állásod legyen, kiszámítható beosztásban, és végeznél olyan fizikai munkát, ahol lehetőséged van egyúttal digitális rendszerrel is dolgozni, akkor jelentkezz a Budapest Airport Zrt-hez Repülőtéri poggyászraktár koordinátornak és légy része annak a csapatnak, akik az utazás mindennapi gördülékenységéhez járulnak hozzá nap, mint nap!

A munkakör célja:

A poggyászosztályozó zavartalan működése érdekében rakodási feladatokat lát el a vonatkozó eljárásrendek szerint. Kezeli, raktározza a korán kiérkező utasok poggyászait, továbbá a szalag tehermentesítése érdekében végez rakodási feladatokat.

Ezek lesznek a feladataid:

  • A poggyászkezelési supervisor munkájának támogatása
  • Poggyászok rakodása a korai poggyász tároló helyiségben, előre meghatározott szabályok alapján
  • Új rakodók betanítása
  • Raktár tartalmának ellenőrzése
  • Check-in ládák kezelésének szervezése
  • Körszalagok terheltségének ellenőrzése, tehermentesítés kezdeményezése
  • Munkaszervezés a korai poggyász raktáron belül

Ezt várjuk tőled:

  • Bármilyen középfokú végzettség
  • Alapszíntű számítástechnikai ismeretek
  • Jó állóképesség
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása

Ez vár rád nálunk:

  • Bruttó 385.300 Ft/ hó alapbér, bruttó 80.000 Ft negyedéves bónusz (teljesítmény függvényében) + műszakpótlék
  • Munkába járási támogatás
  • Kiszámítható fix kétnapozó 12 órás, folyamatos munkarend, fél éves munkaidőkeret
  • Felelősségteljes munka
  • Dinamikusan fejlődő csapat és technológia

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk Kőbánya-Kispestről (a metrófelújítás ideje alatt a Nagyvárad térről) induló 200E busszal. Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Kora reggeli munkakezdés vagy késő esti befejezés esetén taxis beszállítással segítjük a be- és hazajutást a budapesti, ecseri, gyáli, vecsési vagy üllői kollégáinknak.