Repülőtéri poggyászraktár fizikai munka

Dátum: 2024. ápr. 4.

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. A Bud Security Kft. a Budapest Airport leányvállalataként elsősorban biztonsági feladatokat lát el, hozzájárulva a légiközlekedés zavartalan működéséhez.
Ha nálunk dolgozol, aktív részese és működtetője lehetsz a repülőtér világának egy sokszínű és izgalmas csapat részeként, és egy hosszú távú, változatos pozícióban életre szóló tapasztalatot szerezhetsz!

Hirdetés azonosító: 3205

Ha fontos, hogy bejelentett állásod legyen, kiszámítható beosztásban, és szívesen végeznél olyan fizikai munkát, ahol lehetőséged van egyúttal digitális rendszerrel is dolgozni, jelentkezz a Budapest Airport Zrt-hez Repülőtéri poggyászraktárosnak és légy része annak a csapatnak, akik az utazás mindennapi gördülékenységéhez járulnak hozzá nap, mint nap!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A poggyász-szortírozó gördülékeny működésének biztosítása a tárolórendszer használatával
  • A rendszer folyamatos felügyelete, fennakadások megelőzése
  • Poggyászok kódolvasóval történő azonosítása, megfelelő tárolóterületre osztása
  • A poggyászkezelési supervisor munkájának támogatása a poggyászraktár terület hatékonyságának növelésével

Ezt várjuk tőled:

  • Bármilyen középfokú végzettség
  • Tapasztalat digitális rendszerhasználatban
  • Jó állóképesség
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Ez vár rád nálunk:

  • Bruttó 471.100 Ft/hó alapbér, bruttó 92.000 Ft negyedéves bónusz (teljesítmény függvényében) + műszakpótlék
  • Munkába járási támogatás
  • Napi 12 órás, folyamatos munkarend, fél éves munkaidőkeret
  • Felelősségteljes munka
  • Dinamikusan fejlődő csapat és technológia

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a Kőbánya-Kispestről induló 200E busszal. Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Kora reggeli munkakezdés vagy késő esti befejezés esetén taxis beszállítással segítjük a be- és hazajutást a budapesti, ecseri, gyáli, vecsési vagy üllői kollégáinknak.