Állásajánlat megosztása

Repülőtéri poggyászkocsi koordinátor

Dátum: 2022.06.29.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: budapestai

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. A Bud Security Kft. a Budapest Airport leányvállalataként elsősorban biztonsági feladatokat lát el, hozzájárulva a légiközlekedés zavartalan működéséhez.
Ha nálunk dolgozol, aktív részese és működtetője lehetsz a repülőtér világának egy sokszínű és izgalmas csapat részeként, és egy hosszú távú, változatos pozícióban életre szóló tapasztalatot szerezhetsz!

Hirdetés azonosító: 1683

A BUD Security-hez keresünk munkatársat a terminálon lévő kofferkulik összegyűjtésére, elrendezésére! Angol nyelvtudás és érettségi nem feltétel!

Ezek lesznek a feladataid:

  • gyűjti és szerelvényekbe rendezi a koffer kulikat és gondoskodik arról, hogy mindig megfelelő számban az utasok rendelkezésére álljanak
  • az utazási irodák által igényelt poggyászkezelés elvégzése
  • esetleges poggyásztorlódás, poggyászelakadás elhárítása
  • bevásárlókocsik folyamatos összegyűjtése
  • jegykezelő pultokban használt tálcák begyűjtése és szétosztása szükség szerint
  • kordonok mozgatása forgalmi területen

Ezt várjuk tőled:

  • minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • bizalomkeltő fellépés
  • proaktív viselkedés
  • magas stressz tűrő képesség
  • nagyfokú – elsősorban fizikai – munkabírás
  • többműszakos, folyamatos munkarend vállalása

Ez vár rád nálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Bejelentett munkaviszony
  • Munkába járás támogatása
  • Br. 345.000 Ft alapbér/hó, br. 80.000 Ft negyedéves bónusz (teljesítmény alapján)+ műszakpótlékok
  • Folyamatos, kétnapozó 10 órás munkarend.

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk Kőbánya-Kispestről (a metrófelújítás ideje alatt a Nagyvárad térről) induló 200E busszal. Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Kora reggeli munkakezdés vagy késő esti befejezés esetén taxis beszállítással segítjük a be- és hazajutást a budapesti, ecseri, gyáli, vecsési vagy üllői kollégáinknak.