Repülőtéri ellenőrzőpont személy- és járműátvizsgáló (SRA)

Dátum: 2024. ápr. 10.

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. A Bud Security Kft. a Budapest Airport leányvállalataként elsősorban biztonsági feladatokat lát el, hozzájárulva a légiközlekedés zavartalan működéséhez.
Ha nálunk dolgozol, aktív részese és működtetője lehetsz a repülőtér világának egy sokszínű és izgalmas csapat részeként, és egy hosszú távú, változatos pozícióban életre szóló tapasztalatot szerezhetsz!

Hirdetés azonosító: 3252

Reptéri ellenőrzőpont személy- és járműátvizsgáló (SRA)

pozíció a Bud Security Kft.-nél

Szívesen dolgoznál a repülőtér különleges légkörében, azokon a területeken, amelyekkel utasként nem találkozhattál? Fontosnak tartod a biztonságot és nem riadsz vissza az ezzel járó komoly szabályozásoktól? Szeretnél felelősségteljes munkát végezni?

Jelentkezz a Budapest Airport leányvállalatához, a BUD Security Kft-hez Reptéri ellenőrzőpont személy- és járműátvizsgáló pozícióba, és légy részese egy sokoldalú és lendületes csapatnak, akik a repülőtér belső biztonságáért dolgoznak nap, mint nap!

Ezek lesznek a feladataid:

Az ellenőrzőpont (SRA) védelmi ellenőrök feladata és felelőssége, hogy biztosítsák a légiközlekedés biztonságát a repülőtér szigorúan ellenőrzött belső területén. Ennek érdekében modern biztonságtechnikai berendezések segítségével ők végzik ezeken a pontokon áthaladó személyek, járművek és csomagok átvizsgálását és a szigorított biztonsági területre történő beengedését.

Ezt várjuk Tőled:

  • érettségi
  • büntetlen előélet
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • szabálykövetés
  • Európai Uniós és a hazai jogszabályoknak megfelelő munkavégzés
  • 12 órás folyamatos (állandó nappal, vagy állandó éjszaka) műszak vállalása

Ez vár Rád nálunk:

  • Bruttó 520.000 Ft/ hó alapbér, bruttó 92.000 Ft negyedéves bónusz (teljesítmény függvényében) + műszakpótlék
  • Kiszámítható, tervezhető beosztás (2 nap munka, 2 szabadnap)
  • Eltöltött idővel arányosan növekvő munkabér, karrierlehetőség
  • Felelősségteljes munka
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Szakmai képzés és mentor melletti betanulás az új kollégáknak

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a Kőbánya-Kispestről induló 200E busszal. Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Kora reggeli munkakezdés vagy késő esti befejezés esetén taxis beszállítással segítjük a be- és hazajutást a budapesti, ecseri, gyáli, vecsési vagy üllői kollégáinknak.