Repülőtér-üzemeltetési munkafolyamat-szervező

Dátum: 2024. ápr. 9.

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 3306

Ezek lesznek a feladataid:

  • A földi és légi oldali munkavégzések, karbantartási-, fejlesztési tevékenységek tér- és időbeli illeszthetőségének vizsgálata, koordinálása munkálatokat megelőzően és azokat követően;
  • Kritikus munkavégzések és különleges eljárások repültőréri üzemeltetésre gyakorolt hatásának elemzése az adott szakterületekkel;
  • A repülőteret és környezetét érintő munkavégzési korlátozások előkészítése, publikálása az érintett felek számára;
  • Heti rendszerességű kooperációk megszervezése és levezénylése az érintett szakterületekkel;
  • Forgalmi statisztikák, releváns időablakok meghatározása és publikálása az érintett kivitelezők/projektvezetők számára;
  • Repülőtéri események (rendezvények, forgatások stb.) napi működésbeli következményeinek felmérése, azok tervezett menetének, helyszínének módosítása, engedélyezése, korlátozása, alternatív megvalósítási javaslatok kidolgozása;
  • Kiemelt időszakok utazásaihoz (VIP, sporteseményekhez kötődő járatokhoz) kapcsolódó megbeszéléseken való részvétel, hatósági korlátozások egyeztetése és publikálása a repülőtéri szakterületek felé;
  • Szabvány formátumú összefoglaló dokumentumok előállítása a tervezett munkavégzésekről, publikálása az AODM számára;
  • Szükség esetén a munkavégzések helyszíni támogatása, AOCC tevékenységét érintő tesztelésekben való részvétel;
  • A Módszertani menedzser és a Repülőtéri üzemeltetési igazgató munkájának támogatása;
  • Repülőtér üzemeltetési projektmenedzser helyettesítés

 Ezt várjuk tőled:

  • Legalább 1-3 év repülőtéri operatív munkatapasztalat
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Kommunikációs és interperszonális készségek
  • Problémamegoldó képesség
  • Racionális és rendszerszintű gondolkodás
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • Magas szintű Office alkalmazás (Word, Excel, Outlook,PowePoint)
  • Elemző készség
  • B kategóriás jogosítvány

Ez vár rád nálunk:

  • Olyan pozíció, amit nem csak munkának, hanem hivatásnak érezhetsz
  • Hosszú távú munkalehetőség egy igazán összeszokott, támogató csapatban
  • Munkába járás támogatása, éves bónusz egyéni teljesítményértékelés alapján

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!