Állásajánlat megosztása

Marketing specialista

Dátum: 2022.09.13.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: budapestai

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 2545

Agilis, proaktív, energikus személyiség vagy? Érdekel milyen egy repülőtér belső marketingszolgáltatása? Kíváncsi vagy hogyan dolgozunk együtt a Cargo, az Ingatlanfejlesztés, a Repülőtér fejlesztés és a Fenntarthatóság területével különböző marketing projekteken? A Budapest Airport-nál Marketing specialista pozícióban aktív részese lehetsz a marketing csapatunk mozgalmas mindennapjainak.

Ezek lesznek a feladataid:

  • A Cargo és az ingatlanfejlesztési projektek marketing tevékenységének támogatása
  • Terminálfejlesztéshez kapcsolódó építkezések márkaépítési projektjeinek koordinálása
  • A fenntarthatóság témájú marketingcélok feltérképezése és koordinálása
  • Non-commercial marketingstratégiák és költségvetési tervek támogatása
  • Együttműködés a vállalati kommunikációs csapattal
  • BUD szolgáltatások fejlesztésében és márkaépítésben való részvétel

Ezt várjuk tőled:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év marketing területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Légy képes az érdekeidet érvényesíteni
  • Szeresd az ügyfelek igényeit felmérni és együtt gondolkodni velük
  • Képesség önállóan és csapatban való munkára
  • Proaktív hozzáállás

Ez vár rád nálunk:

  • A repülőtér nyüzsgő világa a kulisszák mögött
  • Munkáddal egy nemzetközi repülőteret reprezentálsz majd
  • Sose lesz két egyforma munkanapod
  • Egy aktív csapat, aminek az energiája téged is felpörget
  • Home office lehetőség

A leendő munkahelyed:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!