Kereskedelmi marketing specialista

Dátum: 2024. ápr. 25.

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 3303

Téged várunk marketing csapatunkba Kereskedelmi marketing specialista pozícióba, ha inspirál a repülőtér dinamikus világa, ismered, szereted és követed a hazai valamint nemzetközi marketing és fogyasztói trendeket. Ha készség szinten mozogsz a digitális felületek és a social média világában és olyan csapatot keresel, hogy egyénkét is megcsillogtathatod szakmai tudásodat.

Ezek lesznek a feladataid:

  • A 2.Terminálon lévő üzletek, éttermek és kávézók, márkák,  az üzleti várók valamint a parkoló és egyéb mobilitás szolgáltatások támogatása marketing eszközökkel
  • Részvétel az éves marketing stratégia tervezésében és lebonyolításában
  • Online kampányok tervezése és menedzselése a digitális csapat valamint  az ügynökség támogatásával, különös tekintettel a social média, seo és programmatic kampányokra
  • Budget tervezése és folyamatos monitorozása
  • Napi kapcsolattartás az ügynökségekkel
  • Folyamatos kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel és a támogató szakterületekkel
  • A retail marketing aktivitások támogatása online és BTL, elsősorban hostess promóciós aktivitások lebonyolítása során

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség marketing, vagy egyéb társ-szakterületeken
  • 1-3 év releváns marketing tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kapcsolattartási középpont leszel, ezért fontos, hogy ebben otthonosan mozogj
  • Legyél asszertív, de kellemes kommunikátor
  • Szükség lesz még kreativitásra egy kis pontossággal fűszerezve a projektek lebonyolításához és adminisztrációjához.

Ez vár rád nálunk:

  • Heti 2 nap home office lehetőség (laptop és céges telefon biztosítva)
  • Éves bónusz
  • Karácsonyi jutalom
  • Munkába járási támogatás
  • Magán élet- és balesetbiztosítás
  • Ingyenes gépjármű parkolási lehetőség a munkavégzésedhez
  • Változatos céges programok (pl.: karácsonyi buli, Mikulás buli, Runway Run és egyéb sportesemények, stb.)
  • Ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és a saját party terminálunkban is)

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!