Állásajánlat megosztása

Karbantartó lakatos

Dátum: 2022.07.29.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: budapestai

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2021-ben elnyertük a "Legvonzóbb Munkáltató a szolgáltatási szektorban" címet a Randstad Employer Brand research független felmérése eredményeként. A repülőtéri utasforgalom újraindulásával folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 2343

Csatlakozz hozzánk

A Budapest Airport Műszaki központja Karbantartó lakatos pozícióba várja a jelentkezőket!
Jelentkezz, ha mozgalmas terepmunkára vágysz, különleges környezetben egy összetartó csapat részeként!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Karbantartási feladatok ellátása elsősorban a repülőtéri utashidak, poggyász-továbbító rendszerek és egyéb lakatos szerkezetek vonatkozásában.
  • A lakatos képesítést igénylő hibák elhárítása a repülőtéri rendszereken és berendezéseken
  • Műszaki szempontból körbejár a Terminálon bizonyos időközönként, hogy ellenőrizze a hibamentes működést
  • Felmerülő ismétlődő hibák jelzése, javaslattétel azok kiküszöbölésére

Ezt várjuk tőled:

  • Megfelelő középfokú szakirányú szakképesítés (lakatos / géplakatos)
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Hegesztésben való jártasság
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig, 8 órás három műszakban)
  • Csapatjátékos, megbízható személyiség

Előnyként vesszük, ha az alábbiak valamelyikével rendelkezel:

  • Hidraulika ismeretek
  • Targonca és emelőgépkezelő OKJ bizonyítvány és NKH vizsga
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Ez vár Rád nálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, segítőkész munkatársak
  • Egyedülálló, speciális műszaki eszközök és berendezések
  • Különleges munkakörnyezet

A leendő munkahelyed:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!