Állásajánlat megosztása

Karbantartási koordinátor

Dátum: 2022.11.18.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: budapestai

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2021-ben elnyertük a "Legvonzóbb Munkáltató a szolgáltatási szektorban" címet a Randstad Employer Brand research független felmérése eredményeként. A repülőtéri utasforgalom újraindulásával folytatódik a fejlődés, ami mellet elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 2026

Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő vállalatnál, különleges környezetben? Karbantartási koordinátorként most részese lehetsz a repülőtér működésének és a karbantartási tevékenységek szervezésének!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A karbantartási szerződések szolgáltatási szintjeinek (SLA-k) felülvizsgálata, szükség szerint módosítási javaslatok tétele
  • Újonnan létesülő, felújításon áteső ingatlanok telepítésének, beüzemelésének helyszíni figyelemmel kísérete, karbantartási igények megismerése
  • Felelősségi körébe utalt létesítmények és kivitelezési feladatok garanciális javítási tevékenységek koordinálása
  • A területéhez tartozó berendezéslisták gondozása, újonnan létesülő ingatlanok rendszereinek integrálása
  • Területéhez tartozó berendezések javítási, felújítási projektmunkáinak támogatása
  • Folyamatos szakmai kapcsolattartás a szakterületi rendszergazdákkal
  • Területéhez tartozó rendszerekre vonatkozó átfogó üzemeltetési utasítások összeállítása, folyamatos aktualizálása
  • A megelőző karbantartási tervek elvárásainak és azok teljesülésének folyamatos felülvizsgálata a saját területén belül
  • Az elvégzett karbantartási és javítási feladatok helyszíni monitorozása, a hozzá szükséges dokumentációk összeállítása
  • Heti karbantartási ütemtervek összeállítása
  • Beszerzési igények indítása, specifikálása, nyomon követése (SAP)
  • Megelőző karbantartási és kapcsolódó javítási munkák nyilvántartása, szükség szerint helyszíni követése
  • Egyedi karbantartási tevékenységek költségbecslése
  • Pénzügyi tervek készítése

Ezt várjuk tőled:

  • Gépészmérnök diploma, Épületgépész végzettség

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat

  • Kiváló Excel használat

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Tűzvédelmi és klíma rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

  • Részletekre való odafigyelés

  • Agilis hozzáállás

  • Elemző szemlélet

Ez vár rád nálunk:

  • Szakmai tudásodat különleges és izgalmas környezetben fejlesztheted
  • Befogadó csapat, ahol mindig számíthatsz támogatásra
  • Mi hosszú távon gondolkodunk benned.
  • Olyan egyedi, a repülőtér-üzemeltetésben megszerezhető tapasztalat, amit sose fogsz rutinszerűnek érezni.

A leendő munkahelyed:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!