Állásajánlat megosztása

Junior fenntarthatósági specialista és zajvédelmi program koordinátor

Dátum: 2022.06.22.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: budapestai

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2021-ben elnyertük a "Legvonzóbb Munkáltató a szolgáltatási szektorban" címet a Randstad Employer Brand research független felmérése eredményeként. A repülőtéri utasforgalom újraindulásával folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 1650

Ezek lesznek a feladataid:

  • Zajvédelmi programok lebonyolításának támogatása, adminisztrációja
  • Lakossági jelentkezések gyűjtése, kezelése
  • A BUD Fenntarthatósági Stratégiájának megvalósításában való részvétel
  • Fenntarthatósági projektekben való részvétel
  • Fenntarthatósági trendek figyelése, benchmarkok gyűjtése
  • Fenntarthatósági kommunikációs anyagok gyűjtése, prezentációs anyagok előkészítése
  • A reptéri partnerekkel kapcsolatos közös fenntarthatósági projektekre javaslattétel
  • A munkavállalók bevonása a fenntarthatósági projektekbe
  • Fenntarthatósági alapelvek népszerűsítése vállalaton belül
  • Fenntarthatósági témájú pályázatok, díj lehetőségek figyelése; a jelentkezési folyamat támogatása

Ezt várjuk tőled:

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • MS Office haladó szintű használata
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Örülünk, ha proaktívan tekintesz a feladatokra
  • Innovációra és kreativitásra való igény
  • Csapatfókuszú mentalitás, jó kommunikációs készség
  • Fenntarthatósági elvek iránti elkötelezettség, belső motiváció
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (de pályakezdők, és lelkes végzős hallgatók jelentkezését is várjuk!)

Ez vár rád nálunk:

  • Egy nemzetközi repülőtér fejlődésének meghatározó szereplője leszel
  • Munkába járási támogatás
  • Home office lehetősége
  • Szerteágazó kapcsolattartással járó, izgalmas szakmai feladatok
  • Együttműködő, partner szemléletű csapat

A leendő munkahelyed:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!