IT gazdálkodási ügyintéző

Dátum: 2024. ápr. 24.

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 3322

Informatikai területen végeztél tanulmányaiddal, de a pénzügyi feladatok sem állnak tőled távol? Vagy épp fordítva; gazdasági végzettséged ellenére közel áll a szívedhez az informatika és szeretnéd, ha találkozhatnának egy munkakörben? Mi ezt színesítjük azzal, hogy a repülőtér IT projektjeinek megvalósításában lesz részed, ha jelentkezel IT gazdálkodási ügyintéző pozíciónkra.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Informatikai projektek költségeinek tervezése és kezelése
  • Informatikai beszerzési eljárások kezelése az e-Procurement és vállalatirányítási rendszerben
  • Beszállítók és megrendelők számláinak kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • Pályázatok IT szakmai értékelésének támogatása
  • Informatikai beruházások üzembehelyezéséhez adatszolgáltatás a pénzügyi terület részére, IT eszközök költséghely besorolása
  • Szállítói szerződéstervezetek véleményezése az IT szakmai követelményrendszer figyelembevételével
  • Az IT szakterület adminisztrációs feladatainak általános támogatása

  • Középfokú szakirányú képzettség informatikai, vagy pénzügyi területen;
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat
  • MS Office, kiemelten Excel ismeretek
  • Középfokú aktív szakmai angol-nyelvtudás szóban és írásban
  • Pontosság a szerződések és kimutatások kezelésénél
  • Jó kommunikációs készség, mert kapcsolatot fogsz tartani beszállítókkal, más csapatokkal
  • Önállóság: egy kisebb csapat része leszel az IT-n belül, ezért bizonyos feladatoknak te leszel egyedül a gazdája

Ez vár rád nálunk:

  • Heti 2 nap home office(laptop és céges telefon biztosítva)
  • Éves bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Magán élet- és balesetbiztosítás
  • Pezsgő munkahelyi élet: változatos céges programok (Grill party, Mikulás buli, Karácsonyi buli, Runway run, egyéb sportesemények, stb.), csapatépítő programok, ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és a saját party terminálunkba is)
  • Egy folyamatosan növekvő, segítőkész IT csapat
  • Változatos IT fejlesztésekben vehetsz részt

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!