IT Helpdesk-rendszeradminisztrátor

Dátum: 2024. okt. 10.

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 3502

Érdekel az informatika világa, de még nincs releváns munkatapasztalatod? Szívesen fejlődnél egy különleges nemzetközi munkakörnyezetben? Kíváncsi vagy rá, hogy milyen speciális informatikai rendszerekkel és berendezésekkel dolgozunk? Ebben az esetben várjuk az IT Helpdesk pozícióra a jelentkezésedet pályakezdőként is.

Ezért van rád szükségünk:

A Budapest Airport Zrt. IT osztályának kezelésében lévő IT infrastruktúrához az 1. szintű támogatási szolgáltatás biztosítása.

Ezek lesznek a feladataid:

A feladatod lesz a repülőtér-specifikus, real-time alkalmazások üzemeltetése, telepítése, monitorozása (utastájékoztató rendszer, utasfelvétel, automata beengedő kapuk). A Budapest Airport Zrt. ITIL alapú „Incident Management Process” folyamatával összhangban a Helpdesk/Servicedesk alkalmazás segítségével az Error ticket, Service ticket, User Access request ticket kezelése. A Helpdesk/Servicedesk folyamatok alapján a kliens oldali IT rendszerek és eszközök üzemeltetésében is részt fogsz venni, illetve a számítástechnikai eszközök és perifériák üzemeltetésében, és az ezeken futó operációs rendszerek, alkalmazások üzemeltetésében is.

A pozícióhoz tartozó műszakrend napi 8 órás, következő kezdési időpontokkal munkanapokon: 6 óra, 8 óra, 14 óra.

 Ezt várjuk tőled:

  • középfokú szakirányú végzettség;
  • legalább alapfokú aktív szakmai angol-nyelvtudás;
  • “B” kategóriás jogosítvány;
  • ügyfélközpontú gondolkodás;
  • törekvő, kíváncsi személyiség a feladatok megoldásához
  • érts a felhasználók nyelvén és kommunikációd támogató legyen
  • légy önálló, és nyitott a fejlődésre

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbiak valamelyikével:

  • felsőfokú szakirányú képzettség (informatikai, vagy villamos mérnök területen);
  • TCP/IP hálózati ismeretek (például CCNA ismeret);
  • MS Windows szerver, Linux szerver üzemeltetési ismeretek.

Ez vár rád nálunk:

  • Negyedéves bónusz egyéni teljesítmény alapján
  • Munkába járás támogatása
  • Magán élet- és balesetbiztosítás
  • Fejlődési út az informatikai üzemeltetésben
  • Segítőkész légkör, ahol hamar otthon érezheted magad
  • Alaposan felépített szakmai onboarding program
  • Egyedülálló, speciális informatikai rendszerek és berendezések
  • Változatos céges programok (pl.: BUD majális, Karácsonyi buli, Mikulás buli, Runway Run és egyéb sportesemények, stb.)
  • Ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és a saját party terminálunkban is)

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!