Állásajánlat megosztása

Fénytechnikai üzemeltető

Dátum: 2022.11.10.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: budapestai

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 2767

Ha szívesen vennél részt a repülőtéri fénytechnikai és elektronikai rendszerek üzemeltetésében illetve a szakterülettel
kapcsolatos repülőtéri fejlesztési projektekben és szeretnél egy különleges környezetben dolgozni egy összetartó csapat
tagjaként, akkor jelentkezz a Budapest Airport Navigációs támogató rendszerek csoportjába fénytechnikai üzemeltető
munkatársnak!

Ezek lesznek a feladataid:
•    Közreműködés a fénytechnikai energiaellátó rendszerek karbantartási feladataiban
•    A csoport kezelésében lévő berendezések felügyeleti, üzemeltetési, karbantartási és javítási tevékenységek elvégzése
•    A fejlesztési projektek megtervezésében való részvétel, a projektek műszaki tartalmának részletes meghatározása a
      társterületekkel együttműködve
•    Fénytechnikai és navigációs rendszerek tesztjei, azok eredményeinek kiértékelése, az eredmények alapján szükséges
      tevékenységek meghatározása és végrehajtása
•    Üzemzavarok esetén műszaki elemzés végzése a vezérléstechnikai rendszerek eseményeiből
•    Partnerek munkavégzésének kísérete vagy felügyelete és munkáik szakszerű és szabályszerű teljesítésének ellenőrzése
•    A saját munkavégzésed dokumentálása vállalatirányítási rendszerben, valamint a vonatkozó dokumentációkban, törzskönyvekben
•    Üzemzavar esetén a szükséges és elvárható azonnali intézkedés
•    A fénytechnikai készenléti hibaelhárítási szolgálat ellátása

Ezt várjuk tőled:
•    Elektroműszerész technikus /erősáramú elektrotechnikus, vagy villanyszerelői képesítés
•    3-5 év releváns szakmai tapasztalat
•    Érvényes B kategóriás jogosítvány
•    Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Windows, MS Office)
•    Műszaki dokumentációk megértéséhez szükséges mértékű angol nyelvtudás,
      középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

Ez vár rád nálunk:
•    Egyedülálló, speciális műszaki eszközök és berendezések
•    Kihívást jelentő, változatos projektek és feladatok várnak rád
•    Különleges és egyedi munkakörnyezetben végezheted a munkád
•    Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
•    Munkába járás támogatás
•    Negyedéves bónusz

A leendő munkahelyed:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!