Elektrikus hibaelhárító

Dátum: 2024. ápr. 21.

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 3302

A Budapest Airport Műszaki központja Repülőtéri elektromos hibaelhárító pozícióba várja a jelentkezőket! Jelentkezz, ha mozgalmas terepmunkára vágysz, különleges környezetben egy összetartó csapat részeként!

Ezek lesznek a feladataid:

  •  Részvétel az alábbi rendszerek, berendezések helyszíni üzemeltetésében, ellenőrzésében és karbantartásában:
    • A repülőtér területén található 10 és 0,4kV-os elektromos hálózat
    • Tartalék energiarendszerek, dízelgenerátorok (indítása, felügyelete)
    • Szünetmentes hálózatok
    • Térvilágítás energiaellátása
    • Fénytechnikai energiaellátás
    • Liftek, mozgólépcsők
    • Egyéb repülésbiztonsággal összefüggő berendezések
  • 10 és 0,4kV-os elektromos rendszerek kapcsolási terveinek készítése, kapcsolások elvégzése
  • Üzemzavar esetén helyszíni munkafelügyelet és/vagy hibaelhárítás az elektromos rendszereken

Ezt várjuk tőled:

  • 12 órás műszakokban, folyamatos munkarend vállalása
  • Középfokú erősáramú (villanyszerelői) végzettség
  • Villamos alállomás kezelői vagy Villamos hálózat kezelői vizsga
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Repülőtéri helyismeret előny

Ez vár rád nálunk:

  • Munkába járás támogatása
  • Negyedéves bónusz
  • Magán élet,-és balesetbiztosítás
  • Izgalmas, változatos projektek és feladatok várnak rád
  • Különleges és egyedi munkakörnyezetben végezheted a munkád
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!