Állásajánlat megosztása

BI Specialist & Data scientist

Dátum: 2022.06.27.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: budapestai

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2021-ben elnyertük a "Legvonzóbb Munkáltató a szolgáltatási szektorban" címet a Randstad Employer Brand research független felmérése eredményeként. A repülőtéri utasforgalom újraindulásával folytatódik a fejlődés, ami mellet elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 2126

Ezek lesznek a feladataid:

  • Az üzleti igények megértése és informatikai/adatelemzési támogatása
  • Nemcsak egyedi riportok hanem komplex elemzési rendszerek készítése (KPI, Dashboard)
  • Az IT architektúra felépítésének, valamint az üzleti rendszerek működésének/folyamatainak ismerete, adatáramlások kialakítása
  • Predikciók készítése, akár AI/ML használatával illetve fejlesztési projektek támogatása
  • Projekt munkákban való részvétel

Ezt várjuk tőled:

  • Legyen felsőfokú végzettséged lehetőleg informatikai, vagy gazdasági területen
  • 1-3 év adatelemzési illetve adatbázisépítési tapasztalat.
  • Magas szinten ismerd a legfontosabb adatbázisokat és adatbányász eszközöket
  • Természesen kezeld, ha angolul kell tárgyalnod.
  • Légy nyitott rá, hogy a felhasználók fejével is gondolkodj.
  • Az analitikus gondolkodás legyen az alapbeállítás munkád során.
  • Merj és tudj felderíteni új kihívásokra megoldásokat.
  • “B” kategóriás jogosítványodat tudd gyakorlatban is használni.

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbiak valamelyikével:

  • MS Windows Server, Linux (Red Hat, SUSE) üzemeltetési ismeretek;
  • SAP R3 és/vagy S4Hana rendszer ismerete;
  • Oracle és MS SQL adatbázis tervezési ismeret;
  • NoSQL adatbázisrendszerek ismerete, Mongo DB
  • Splunk Enterprise ismeret, különösen a Splunk MLTK
  • SAP HanaDB adatbázis ismeret

Ez vár rád nálunk:

  • Megismerheted, hogy egy repülőtér működésében hogyan jelenik meg a „big data”.
  • Olyan egyedi adatbázisokban fogsz dolgozni, amelyre más környezetben nincs lehetőség.
  • Munkád nélkülözhetetlen támogatást ad majd repülőtéri IT fejlesztésekhez.

A leendő munkahelyed:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!