Állásajánlat megosztása

Épületgépészeti (HVAC) rendszergazda

Dátum: 2022.06.22.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: budapestai

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2021-ben elnyertük a "Legvonzóbb Munkáltató a szolgáltatási szektorban" címet a Randstad Employer Brand research független felmérése eredményeként. A repülőtéri utasforgalom újraindulásával folytatódik a fejlődés, ami mellet elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 1744

Csatlakozz hozzánk!

Ha épületgépész mérnöki tapasztalatodat szeretnéd a repülőtér műszaki működtetéséhez hozzáadni, szívesen vennél részt a speciális fejlesztési projektekben, és a reptérspecifikus gépészeti rendszerek karbantartásában, jelentkezz Épületgépészeti rendszergazda pozícióba a Budapest Airport-hoz.

Feladatok

  • Géppark felügyelete elsősorban vízvezeték és csatornarendszerek, tűzvédelem, kazánok, hő központok, távhőrendszerek. Másodsorban szellőztető és légkondicionáló berendezések (HVAC), folyadékhűtők a reptér teljes területén.
  • Fejlesztési feladatok műszaki megoldásának kidolgozása és előzetes becslések készítése
  • Projektek operatív irányítása: ütemterv, kivitelezés minőségének biztosítása, költségterv követése
  • Pályáztatásokban történő részvétel a műszaki feladat meghatározástól a lebonyolításig
  • Műszaki ellenőri tevékenység
  • Üzemeltetési rendellenességek kivizsgálása és a helyreállítás szervezése
  • Üzemzavar-elhárítás gyökérok-elemzése, helyreállítás felügyelete
  • Karbantartási rendszer folyamatos javítása: műveleti utasítások készítése, javítása, tartalék-alkatrészek meghatározása, tervezés, ütemezés.
  • Gépészeti rendszerek energia-hatékonyságának növelése

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Gépészmérnök diploma, Épületgépész végzettség
  • 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Területileg kiterjedt gépészeti rendszerek terén szerzett jártasság
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Auto-CAD előny)
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Karbantartási módszerek ismerete
  • Műszaki feladat meghatározás önálló megírása
  • Koordinációs készség mátrix szervezetben
  • Több kisebb projekt önálló vezetésére való képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Korlátozás nélküli felelős műszaki vezetői jogosultság megléte épületgépészeti rendszerekre
  • Üzemanyag telepen szerzett technológiai tapasztalat

Elvárt iskolai végzettség

Szükséges kompetenciák

  • Önállóság
  • Precizitás, pontosság
  • Elemző/analitikus szemlélet
  • Együttműködés / csapatmunkára való készség

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Egyedi, különleges és nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos szakmai feladatok
  • Home office lehetőség
  • Munkába járás támogatás

A leendő munkahelyed:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!