Állásajánlat megosztása

Építész gyakornok - aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal

Dátum: 2022.08.02.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: budapestai

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 2522

A Budapest Airport 2022-ben elindítja megújult gyakornoki programját, amelynek keretén belül építész területünk várja jelentkezésedet! Ha szeretnél egy hosszú távú, szakmai fókuszú gyakornoki programban részt venni egy nemzetközi, mégis családias hangulatú piacvezető vállalatnál, várjuk jelentkezésedet önéletrajzoddal és motivációs leveleddel.

Csatlakozz hozzánk

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, mely a több mint 1500 hektáros terület és a különböző szolgáltatások fejlesztését is magába foglalja.

Nemzetközi repülőtérként Magyarországon kizárólagosan, de régiós összehasonlításban is egyedülállóan tudunk iparág specifikus szakterületi elmélyedésre lehetőséget biztosítani leendő gyakornok munkatársainknak.

A többrétű fejlesztési terveink részeként rengeteg változatos projekt van folyamatban és kilátásban a vállalatnál! Ha nálunk dolgozol, aktív részese lehetsz ennek a növekedésnek egy egyedülálló helyszínen. Nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört és sokszínű, összetartó, izgalmas csapatot találsz nálunk, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség és a fejlődés mellett!

A gyakornokként nemzetközi tréningekkel és tanúsítványokkal rendelkező szakmai mentorok segítségével ismerkedhetsz meg piacvezető technológiákkal, és kaphatsz segítséget iskolai projektjeid, vagy szakdolgozatod megírásához.

Milyen előnyökkel jár számodra a Runway gyakornoki program?

  • A program ideje 1+2 év, ez alatt az idő alatt széleskörű tapasztalatot szerezhetsz a választott szakterületen. Az első év alatt végig vezetünk a választott szakterület minden releváns társterületén is, hogy még átfogóbb legyen a tudásanyag, amire szert teszel.
  • Rugalmasan alkalmazkodunk az iskolai elfoglaltságaidhoz.
  • A fejlődésedet szakmai mentor segíti, projektek kivitelezésében vehetsz részt, sőt, egy idő után saját projektjeid is lesznek.
  • Soft skill képességeid fejlesztéséről a BUD Training programja gondoskodik.
  • Támogatjuk a fejlődésedet: a gyakornoki program második évétől beszállunk az egyetemi tanulmányaid finanszírozásába (tandíj-támogatás vagy ösztöndíj formájában).
  • A gyakornoki idő letelte után a teljesítményedtől függően teljes munkaidős állást ajánlunk.
  • Légy elkötelezett!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Reptéri épületek felújítási munkáinak támogatása (Terminál, hangárok, raktárak, irodák stb.)
  • Beltéri átalakítási munkák műszaki támogatása
  • Kivitelezési munkák előkészítésének támogatása
  • Üzemeltetési feladatok támogatás
  • Dokumentációkezelés

Mit várunk tőled?

  • Hogy aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod legyen építészmérnöki képzésben a felsőoktatásban, és minimum 4 lezárt féléved.
  • Komolyan vesszük a gyakornoki munkát, ennek megfelelően teljes értékű munkavállalóként számítunk rád.
  • Heti 20 óra munkavégzést
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyként értékeljük:

  • Angol nyelvtudás
  • AutoCAD, REVIT ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk a „Jelentkezés most” gombra kattintva..