Hordár és poggyászkocsi rendező

Dátum: 2024. szept. 17.

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. A Bud Security Kft. a Budapest Airport leányvállalataként elsősorban biztonsági feladatokat lát el, hozzájárulva a légiközlekedés zavartalan működéséhez.
Ha nálunk dolgozol, aktív részese és működtetője lehetsz a repülőtér világának egy sokszínű és izgalmas csapat részeként, és egy hosszú távú, változatos pozícióban életre szóló tapasztalatot szerezhetsz!

Hirdetés azonosító: 3483

A BUD Security-hez keresünk munkatársat a terminálon lévő poggyászkocsik összegyűjtésére, elrendezésére, az érkező poggyászszalagok csúcsidőszakokban történő tehermentesítésére!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A poggyászkocsik gyűjtése és szerelvényekbe rendezése
  • Gondoskodás arról, hogy a poggyászkocsik mindig a megfelelő számban az utasok rendelkezésére álljanak
  • Az utazási irodák által megrendelt poggyászkezelés elvégzése
  • A poggyászszalagokat értintő esetleges csomagtorlódás, csomagelakadás elhárítása
  • Bevásárlókocsik folyamatos gyűjtése és rendeltetési helyén történő elhelyezése
  • Jegykezelő pultokban használt tálcák begyűjtése és szétosztása szükség szerint
  • Kordonok, paravánok és egyéb eszközök mozgatása forgalmi területen

Ezt várjuk tőled:

  • Minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Fizikai munkabírás, mert sokat fogsz gyalogosan közlekedni a Terminál utasforgalmi területén és poggyászokat is fogsz kezelni
  • Többműszakos, folyamatos munkarend vállalása, beleértve éjszakai műszakokat is

Ez vár rád nálunk:

  • Bruttó 471.100 Ft alapbér/hó; bruttó 92.000 Ft negyedéves bónusz (egyéni teljesítmény alapján) + műszakpótlékok
  • Folyamatos, kétnapozó 12 órás munkarend (2 nap munka után 2 szabadnap)
  • Munkába járás támogatása
  • Magán élet,-és balesetbiztosítás
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a Kőbánya-Kispestről induló 200E busszal. Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Kora reggeli munkakezdés vagy késő esti befejezés esetén taxis beszállítással segítjük a be- és hazajutást a budapesti, ecseri, gyáli, vecsési vagy üllői kollégáinknak.