Repülőtérforgalmi üzemeltetési gyakornok

Dátum: 2024. jún. 22.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: budapestai

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Hirdetés azonosító: 3384

A Repülőtérforgalmi üzemeltetés területhez csatlakozva a pozíciód fő fókusza lesz a légi oldali fejlesztési projektek megvalósulásához szükséges rendszerek felülvizsgálata, valamint statisztikák készítése. A koncepciótervek kidolgozását és az infrastruktúra ellenőrzését várjuk tőled, és munkáddal a repülőtérforgalmi üzemeltetés szolgáltatások fejlesztési folyamatát fogod támogatni! A 10 hónapos gyakornoki program végére megismered a repülőtér forgalmi üzemére hatást gyakorló rendszereket, eszközöket és berendezéseket, valamint projektmenedzsment tapasztalatot szerzel légi oldali szolgáltatások fejlesztésében, illetve betekintést nyersz a repülőtér folyamatos üzemét biztosító operatív szolgálatok feladataiba.

Ezek lesznek a feladataid:

  • A légi járművek földi mozgását akadályozó forgalmi és infrastrukturális tényezők felmérése, értékelése, statisztikák készítése.
  • Úthelyváró táblák rendszerének felülvizsgálata, javaslattétel az esetleges módosításokra.
  • Koncepcióterv kidolgozása légijárművek repülőtérforgalmi üzemeltetés általi kiszolgálásának jobb nyomon követhetőségére és a szolgáltatási szint növelésére.
  • A forgalmi infrastruktúra repülésbiztonsági célú takarításának eljárásrendbe ültetésének nyomon követése, az ehhez szükséges dokumentációs és értékelési rendszer kidolgozása.
  • A Repülőtérforgalmi üzemeltetési szakterület irodai munkájának támogatása.

Mit várunk tőled?

  • Hogy aktív nappali főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszonyod legyen közlekedésmérnöki- légi szakirányon és minimum 4 lezárt féléved.
  • Aktív angol nyelvtudást és felhasználói szintű számítógépes ismeretet, magas szintű Excel tudás.
  • Rendszerszintű gondolkodásmód.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Heti 20 óra munkavégzést

Mit ad Neked a Runway gyakornoki program?

  • 10 hónapos szakmai fókuszú gyakornoki időt, 2024. szeptember 1.-től 2025. június 30.-ig.
  • Br. 307.700 Ft/hó havibért + sikeres projektfeladat elvégzése esetén bónusz + munkába járási támogatás.
  • Teljes értékű csapattagként valóban szakmai feladatokat fogunk Rád bízni, valamit segítünk szakmai gyakorlatod és szakdolgozatod kapcsán is.
  • A fejlődésedet szakmai mentor segíti, projektek kivitelezésében vehetsz részt, sőt, egy idő után saját projektjeid is lesznek.
  • Biztosítunk számodra soft-skill fejlesztő tréningeket is a szakmai fejlődés mellett
  • Rugalmasan alkalmazkodunk az iskolai elfoglaltságaidhoz
  • Része lehetsz egy nemzetközi, mégis családias közösség életének, megtapasztalhatod a BUD pezsgő munkahelyi életét: változatos céges programokon (Grill party, Mikulás buli, Karácsonyi buli, Budapest Park koncertek, Runway run, egyéb sportesemények, stb.) és csapatépítő programokon vehetsz részt.

A leendő munkahelyed:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!